Відділ освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради Дніпропетровської області

XXI чемпіонат України по Фунакоші у Шотокан Карате в місті Черкаси

Дата: 16.04.2024 15:59
Кількість переглядів: 37

З 13.04.2024 по 14.04.2024 у місті Черкаси, підготовлені та націлені на перемогу, вихованці ДЮСШ «Старт» Криничанської селищної ради взяли участь у XXI чемпіонаті України по Фунакоші у Шотокан Карате.

За результатами змагань спортсменки здобули: 1 золоту, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Коцюба Кароліна – 1 місце 14-15 років, 3 місце відкрита ката 13-14 років.

Курятник Діана, Полякова Вікторія, Тимченко Валерія – 2 місце в командному куміте 14-15 років.

Хашемі Аміна – 2 місце індивідуальна ката14-15 років.

Одринська Ірина – 2 місце індивідуальна ката 15-17 років, 2 місце куміте 15-17 років, 3 місце фуку-го 15-17 років.

У підсумковому заліку команда Дніпропетровської області посіла перше загальнокомандне місце та отримала кубок. Друге та третє відповідно зайняли збірні команди Київської та Черкаської областей. Загалом у змаганнях прийняли участь спортсмени з 10 областей.

Окремо хочеться зазначити, що наші дівчата здали іспит на юного спортивного суддю, а тренер Хашемі Олександра підтвердила першу категорію судді.

Спортсменки висловлюють слова подяки голові Криничанської селищної ради Юрію Балюку та відділу освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради за можливість показати свої досягнення на чемпіонаті України.

А ми в свою чергу, вітаємо переможців і бажаємо досягати і надалі нових переможних результатів у всіх їхніх зусиллях.